Yhteystiedot

Osoitetiedot

Hämeenkatu 13 B, 5 krs.
33100 Tampere
03 223 3343
info@mediasignal.fi 

HELSINKI 
Televisiokatu 3, Visio Business Center

JOENSUU 
Länsikatu 15, Tiedepuisto

ASIAKASPALVELU 
050 501 0885
tuki@mediasignal.fi

LASKUTUSTIEDOT > 

Myynti ja asiakkuudet

MARKO KUJALA 
Toimitusjohtaja, Mediasignal Communications Oy
marko.kujala@mediasignal.fi
044 304 0881

SAMI HAKIMSAN 
Liiketoimintajohtaja, Mediasignal Group
sami.hakimsan@mediasignal.fi
045 868 0883

TONI PATO-OJA 
CEO, Senior Partner, Mediasignal Group 
toni.pato-oja@mediasignal.fi
0400 601 576

Mitä asianne koskee?
Viesti*
Yritys*
Sähköposti*
Puhelin*

Henkilöstö

Marko Kujala
Marko Kujala

Palveluarkkitehti, tekninen asiantuntija
marko.kujala@mediasignal.fi
044 304 0881

Toni Pato-oja
Toni Pato-oja

Liikkeenjohdon kehitys, teollisuusasiantuntija
toni.pato-oja@mediasignal.fi
0400 601 576

Sami Hakimsan
Sami Hakimsan

Liiketoimintajohtaja, viestinnän asiantuntija
sami.hakimsan@mediasignal.fi
045 868 0883

Arto Merikallio
Arto Merikallio

Business Intelligence, Web-analytiikka
arto.merikallio@mediasignal.fi
03 223 3343

Ardy Pitrè
Ardy Pitrè

Project Manager
ardy.pitre@mediasignal.fi
040 558 4501

Jukka Tawast
Jukka Tawast

Web Developer
jukka.tawast@mediasignal.fi
040 776 2284

Erik Rekola
Erik Rekola

Web Developer
erik.rekola@mediasignal.fi
050 360 0908

Joonas Järnstedt
Joonas Järnstedt

Web Developer
joonas.jarnstedt@mediasignal.fi
044 0362 180

Aleksi Kaistinen
Aleksi Kaistinen

Web Developer
aleksi.kaistinen@mediasignal.fi
050 573 1385

Joonas Kauhanen
Joonas Kauhanen

System Specialist, Integrator
joonas.kauhanen@mediasignal.fi
03 223 3343

Petri Bezemer
Petri Bezemer

Junior Web Developer
petri.bezemer@mediasignal.fi
0400 592477

Katja Varttinen
Katja Varttinen

AD, Luova johtaja
katja.varttinen@mediasignal.fi
0400 530119

Joonas Ylitalo
Joonas Ylitalo

UI Designer, Graafinen suunnittelija
joonas.ylitalo@mediasignal.fi
040 865 6973

Johanna Lipponen
Johanna Lipponen

Communication Planner
johanna.lipponen@mediasignal.fi
050 338 2993

Netta Tanhola
Netta Tanhola

Graafinen suunnittelija
netta.tanhola@mediasignal.fi
040 707 0723

Petri Levälahti
Petri Levälahti

SEO Specialist, Copywriter
petri.levalahti@mediasignal.fi
044 542 5733

Mari Vehmanen
Mari Vehmanen

Toimittaja, Copywriter
mari.vehmanen@mediasignal.fi
050 354 7993

Julia Prusi
Julia Prusi

Graafinen suunnittelija, Kuvittaja
julia.prusi@mediasignal.fi
050 3270 746